Ajutiselt suletud

Kutse Konkurentsivõime Ülevaate tutvustusele

22.03.2021

Ootame Sind veebiseminarile kolmapäeval, 24. märtsil kell 11, kus Eesti Panga ökonomistid Mari Rell ja Maris Leemets tutvustavad Konkurentsivõime Ülevaadet.

Seminaril anname ülevaate Eesti konkurentsivõimest. Eesti inimeste palkade tõus pikas plaanis sõltub sellest, kui hea on meie eksportivate ettevõtete konkurentsivõime ja konkurentsivõime omakorda sõltub sellest, kui tootlik on Eesti tööjõud.

Seminaril räägime:

• millised on Eesti tugevused ja nõrkused rahvusvahelises konkurentsis;
  • kuidas on konkurentsivõimet mõjutanud koroonakriis;
  • millist rolli mängib tööjõu tootlikkus jätkusuutliku majanduskasvu tagamisel;
  • millised seosed on investeeringute ja säästmismäära vahel;
  • mida tähendab rohepööre keskpanga vaatevinklist.

Pressiteate koos ülevaatega avaldame seminari päeval kell 10 Eesti Panga kodulehel.

Veebiseminariga liitumine
Ülevaadet tutvustame Webexi keskkonnas ja sellega liitumiseks kliki alloleval lingil või rohelisel alal „Join meeting“.

o    Kui on vaja sisestada ürituse number või salasõna siis leiad need allpool lingi juures.

o    Sisesta kindlasti ka enda nimi, kui Sul pole veel oma profiili.

·         Kutse manuses on kaasas kalendrikutse: kui avad selle topeltklõpsuga, saad lisada selle oma kalendrisse.

·         Webexi keskkonnaga saad ühineda 15 minutit enne algust.

·         Vaikesättena on Sinu mikrofon liitudes kinni.

·         Kui seminari ajal videopilt hangub, siis on soovitatav videopildi saatmine peatada.

·         Veebiseminar salvestatakse ja avaldatakse hiljem meie YouTube kanalil.

Küsimuste esitamine

·         Kirjalikult: kasuta selleks Webexi keskkonnas chat’i funktsiooni või saada küsimused press@eestipank.ee (loeme need esinejatele ise ette).

·         Suuliselt: pärast esitluse lõppu saab küsimusi esitada ka suuliselt. Selleks jälgi, et Su mikrofon oleks sisse lülitatud (vali ’Unmute’ ja pärast küsimuse esitamist vali jälle ’Mute’).

Wednesday, March 24, 2021

11:00 AM  |  (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius  |  1 hr

Join meeting

More ways to join:

Join from the meeting link

Join by meeting number

Meeting number (access code): 181 721 2475

Meeting password: fiVuT37R7Ya (34888377 from phones and video systems)

Join by phone

+372-880-1811 Estonia Toll