Avatud T-R 12-17
L 11-16

Estonia pst 11,
10141 Tallinn

Näita/peida menüü

Eesti Pank kutsub kuulama loengut Eesti pangandussektori arengust ja riskidest T, 11.12 kell 15

05.12.2018

Teisipäeval, 11. detsembril kell 15 toimub Eesti Panga muuseumis (Estonia pst 11) loeng pangandussektori arengust.

Eesti panganduse suurimad riskid on endiselt seotud Põhjamaade kinnisvarahindade ja eluasemelaenudega ning Eesti kinnisvara- ja ehitussektoriga. Kuid Eesti pangandusturg on muutumas, kuna selle seotus Põhjamaadega varsti väheneb ja see võib kaasa tuua uusi ohte Eesti finantsstabiilsusele. Loengus räägitakse, milliseid samme on Eesti Pank astunud, et riske vähendada.

Loeng põhineb oktoobri lõpus avaldatud Finantsstabiilsuse Ülevaatel, kestab tund aega ja sobib kuulamiseks majandushuviga inimestele.


Palume kõigil huvilistel registreeruda loengule hiljemalt 11. detsembril kell 12 e-kirja teel aadressil muuseum@eestipank.ee või telefonil 668 0760. Muuseumi külastamine ja loengust osavõtt on tasuta. 


Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarja raames, mille eesmärk on anda huvilistele ülevaade Eesti Panga hinnangutest majandusolukorrale ja tutvustada keskpanga põhiülesannetega seotud teemasid. Loenguid on oodatud kuulama kõik inimesed, kes tunnevad huvi majandusteemade ja keskpanga tegevuse vastu.

Jaga: