Muuseum avatud
T-R 12-17; L 11-16
Sissepääs tasuta!

Estonia pst 11,
10141 Tallinn

Näita/peida menüü

Eesti Pank kutsub kuulama loengut Eesti elanike finantskäitumisest

04.01.2018

Eesti Panga muuseumis toimub neljapäeval, 11. jaanuaril kell 17 (Estonia pst 11) avalik loeng, kus Swedbanki rahaasjade teabekeskuse juht Kati Voomets tutvustab Eesti elanike finantskäitumist. Loeng on huvilistele tasuta, kuid vajalik on registreerumine.

 

Rahaasjade Teabekeskuse eelmise aasta aprillikuus valminud uuringust selgus, et eestlane elab pigem palgast palgani, ei oma piisavalt sääste, planeerib oma rahaasju vaid mälu järgi ning ootab tulevikus riigilt ebarealistlikult suurt pensioni. Eesti Panga muuseumis räägitakse nendel teemadel 11.jaanuaril toimuval avalikul loengul.

 

Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarjas „Raha ja väärtused“. Keskpanga tegevuse eesmärk on toetada tugeva rahasüsteemiga ühiskonna stabiilsust. Loengusarjas pakume võimalust kaasa mõelda selle üle, kuidas suhestub raha kui väärtus muude inimese jaoks oluliste väärtustega.

 

Muuseumi külastamine ja loengutest osavõtt on tasuta. Palume huvilistel registreeruda loengule hiljemalt 10. jaanuari hommikul e-kirja teel aadressil muuseum@eestipank.ee või telefonil 668 0760.

Jaga: