Avatud 
T-R 12-17; L 11-16
TASUTA

Estonia pst 11,
10141 Tallinn

Näita/peida menüü

Eesti Panga muuseum kutsub kuulama loengut pangandussektorist

24.10.2013

Neljapäeval, 24. oktoobril kell 11 toimub Eesti Panga muuseumis avalik loeng, kus keskpanga finantsstabiilsuse osakonna juhataja asetäitja Jana Kask annab ülevaate Eesti pangandussektori viimase poolaasta arengust ning peamistest finantsstabiilsust mõjutavatest välis- ja kodumaistest riskidest.

Loeng räägib lahti käesoleval nädalal toimuva keskpanga finantsstabiilsusele pühendatud pressikonverentsi põhisõnumid.

Loeng sobib kuulamiseks analüütikutele ja süvendatud majandushuviga inimestele.

Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda hiljemalt neljapäeval kella 10ks e-kirja teel muuseum@eestipank.ee või telefonil 6680 760.

Muuseumi külastamine ja loengutest osavõtt on tasuta. Avatud on muuseumi pood.

Muuseum ja muuseumipood on avatud teisipäevast reedeni kell 12-17 ja laupäeviti kell 11-16.

Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarja raames, mille eesmärgiks on anda huvilistele ülevaade Eesti Panga hinnangutest majandusolukorrale ja tutvustatakse erinevaid keskpanga põhiülesannetega seotud teemasid. Loenguid on oodatud kuulama kõik inimesed, kes tunnevad huvi majandusteemade ja keskpanga tegevuste vastu.

Eesti Panga muuseumi väljapanek tutvustab Eesti raha ja keskpanga ajalugu ning Eesti Panga kui euroala keskpanga ülesandeid. Samuti selgitab väljapanek rahapoliitika teostamist ning tutvustab majandusprotsesside vahelisi seoseid ja nende vastastikuseid mõjusid.

Jaga: