Muuseum avatud
Sissepääs tasuta!

Tere tulemast Eesti Panga e-poodi

Eesti Panga numismaatilis-bonistiliste toodete ametlik edasimüüja on Eesti Post, kes pakub Omniva e-poe kaudu võimalust Eesti Panga tooteid osta ja toimetab tellitud kauba ka kohale. E-poest saab osta käibe- ja meenemünte ning muid meenetooteid.

Alates jaanuarist 2018 pakub Omniva uuenenud e-pood kauba kättesaamiseks uusi ja mugavaid võimalusi:

• tooteid saab Baltikumi piires tellida pakiautomaatidesse
  • kaupa saab tellida Euroopa riikidesse (sh Eestis) ka kulleriga
  • tellitud kauba teekonda saab jälgida tellimuse kinnitamisel saadava numbriga.

Kuna raha saatmist posti teel käsitatakse väärtsaadetisena, peab tellimus olema kindlustatud, olenemata tellitud kauba väärtusest.

Samuti tuleb müntide tellimisel arvestada käitlustasuga:

• tellimuse puhul kaaluga kuni 375 grammi lisandub käitlustasu 1,50 eurot
  • raskemate tellimuste puhul lisandub iga täiendava grammi eest 0,004 eurot.

Nii kindlustus- kui ka käitlustasu lisanduvad tellimusele automaatselt. Tellitud tooted postitatakse pärast toodete eest tasumist ASile Eesti Post.

Tulenevalt riikide kehtestatud piirangutest ei saa münte tellida järgmistesse riikidesse: BIRMA (MYANMAR), BOLIIVIA, LIIBANON, MALAWI, PANAMA, SAUDI ARAABIA, URUGUAY, VIETNAM

Sisenen e-poodi