Avatud T-R 12-17
L 11-16

Estonia pst 11,
10141 Tallinn

Näita/peida menüü

Avatud loeng Euroopa majandusest ja poliitilistest sündmustest

30.03.2017 - 11:00

Neljapäeval, 30. märtsil kell 11 räägivad Eesti Panga ökonomistid Peeter Luikmel ja Nils Vaikla keskpanga muuseumis (Estonia pst 11, Tallinn) euroala majandusest ja poliitilistest sündmustest, mis seda kõige rohkem mõjutada võivad.

Loengul arutletakse põhjalikumalt selle üle, missuguseks on alanud kevad kujunenud euroala majanduse jaoks ning kas taastuv majandusaktiivsus on kaasa toonud märke hinnatõusust. Samuti selgitatakse, missugused võimalused ja ohud on seotud madalate intressimäärade ja kiireneva majanduskasvuga.

Poliitiliste sündmuste käsitlemisel antakse ülevaade inimeste toetusest eurole ja Euroopa Liidule ning sellest, kuidas võivad Brexiti-läbirääkimised ning mitmes suures riigis eelseisvad valimised mõjutada Euroopa Liidu, sh Eesti majandusarengut.

Loeng sobib kuulamiseks majandushuviga inimestele. Loeng algab kell 11 Eesti Panga muuseumi pressiruumis ja koos küsimuste-vastustega kestab see umbes tunni.

Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda 29. märtsi tööpäeva lõpuks e-posti aadressil muuseum@eestipank.ee või telefonil 668 0760.

Muuseumi külastamine ja loengust osavõtt on tasuta.

Jaga: